Premiera teledysku

Autor: |

Od dziś można oglądać teledysk do piosenki „Nie ma czasu”, nagranej przez dzieci i młodzież z Zespołu Tańca Ludowego „Leszczyniacy” oraz Czesława Mozila. Materiał powstał w kościele w Kawęczynie.

Utwór, za którego aranżację odpowiada Stanisław Leszczyński, muzyk ZTL „Leszczyniacy”, został wybrany na singiel promujący krążek „Kiedyś to były święta”.

Kompozycja spotkała się już z uznaniem słuchaczy, debiutując na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Każdy z nas może pomóc utrzymać się jej na liście. Wystarczy założyć konto na stronie radia, zalogować się, odnaleźć utwór „Nie ma czasu” w zestawieniu i kliknąć „zagłosuj”. Głosowanie odbywa się przez cały tydzień, do każdego piątku, do godz. 12.00.


24 piosenki na 24 dni grudnia przygotował Czesław Mozil, lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Do jego nowego muzycznego projektu „Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości” zaproszono młodzież z całej Polski. Obok artystów z Poznania, Pszczyny czy Krakowa, usłyszymy również świdniczan z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Zespołu Tańca Ludowego „Leszczyniacy”.

 „Kiedyś to były święta” można kupić online, poprzez portal Dobrepłyty.pliTunesApple MusicSpotifyDeezerGoogle Play oraz sklepach sieci Empik.

Last modified: 13 maja 2020