Pozytyvni zagrają w Ogrodzie

Autor: |

fot. www.facebook.com/Pozytyvnipl-963000177074730
Pop-rockowa formacja Pozytyvni, w której skład wchodzą świdniczanin Rafał Tudruj (gitara), Grzegorz Pusztuk (instrumenty klawiszowe), Piotr Gajkoś (perkusja), Marcin Kojder (przeszkadzajki) oraz Andrzej Deryło (bas), przygotowała dla swoich słuchaczy muzyczną niespodziankę. Dziś, o godzinie 17.00 zaprasza na koncert w formie online.

Wydarzenie „Live From The Garden”, bo tak brzmi tytuł projektu, który w ubiegłym roku rozpoczął zespół, odbędzie się już po raz drugi.

– W czasie pandemii wpadliśmy na pomysł, żeby zagrać koncert online w Ogrodzie. Minął rok od jego pierwszej odsłony, jednak niewiele się od tego czasu zmieniło. Nadal nie możemy normalnie występować, dlatego postanowiliśmy zagrać „Live From The Garden – part II” – mówi Rafał Tudruj, gitarzysta zespołu.

Tym razem formacja wystąpi w pięknej scenerii willi w Motyczu. Na koncertowej trackliście znajdą się utwory z repertuaru Pozytyvnych oraz polskich i zagranicznych artystów.

– Zagramy około 10 piosenek, zaczynając od polskich artystów, takich jak Mrozu, Dawid Podsiadło czy Organek, a kończąc na światowych hitach Phila Collinsa, Lennego Kravitza i Eltona Johna. Widzowie usłyszą też mój autorski utwór „Droga dla mnie” – zdradza Rafał.

Koncert będzie można zobaczyć bezpłatnie w serwisie www.vimeo.com.

Ruszają prace nad nowym klipem

Świdniczanin zdradził także, że jutro, na górze Albrechtówce, w okolicach Kazimierza Dolnego ruszą nagrania do jego nowej piosenki pt. „New Life”. Premiera zaplanowana jest za 3 tygodnie.

Last modified: 14 maja 2021