Poznaliśmy Firmę Godną Zaufania

Autor: |

Zakończył się plebiscyt na „Firmę Godną Zaufania”. W szranki stanęło 20 firm, nominowanych przez internautów oraz Czytelników naszego portalu i tygodnika „Głos Świdnika”. Ze względu na różnorodność branż, które reprezentują poszczególni kandydaci, werdykt nie był prosty, jednak udało się wyłonić zwycięzcę.

Laureatem plebiscytu została Zielona Energia Sp. z o.o., która otrzymała 1420 głosów. Drugie miejsce zajął Impact – rolety, żaluzje, moskitiery z 857 głosami, a trzecie Biuro rachunkowe TAX Agnieszka Bożym, które wskazało 709 osób.

Wynik plebiscytu nie oznacza, że pozostałe firmy nie spełniają kryteriów godnych zaufania. Niektóre działają na tak niszowym rynku, że mają zdecydowanie mniej klientów, którzy mogliby potwierdzić jakość ich produktów czy też usług. Wszystkim nominowanym gratulujemy, że zastali zauważeni i uznani za godnych tytułu.

Zgodnie z obietnicą, zwycięzca plebiscytu będzie gościem programu Świdnik.TV. Jego działalność zostanie też zaprezentowana w kolejnym wydaniu „Głosu Świdnika”, na naszym portalu oraz w mediach społecznościowych.

af/jmr

Last modified: 3 listopada 2021