Powiat Świdnicki w kadrze

Autor: |

Na pewno wielu mieszkańców powiatu docenia jego piękno, a podczas codziennych podróży i obowiązków choć na chwilę zatrzymuje się, by przyjrzeć się dokładniej jego krasie.

Dla wszystkich miłośników przyrody, fotografii i filmu Starostwo Powiatowe we współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką w Świdniku przygotowały konkurs podzielony na dwie kategorie: „Zdjęcie Powiatu Świdnickiego” oraz „1-minutowy film o Powiecie Świdnickim”.

Prace mogą przedstawiać krajobrazy, zabytki, a także ludzi i sytuacje oraz ulubione miejsca na terenie powiatu.

– Konkurs skierowany jest dla wszystkich fotografujących i filmujących – mówią organizatorzy. – Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie pracy wraz z kartą zgłoszenia do 22 września do kancelarii starostwa lub elektronicznie na adres: konkurs@powiatswidnik.pl. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci kart upominkowych.

Do 28 września zostanie ogłoszona alfabetyczna lista laureatów. Tydzień później, 5 października, w siedzibie biblioteki przy ul. Niepodległości 13 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród połączone z wernisażem pokonkursowym.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Powiatu.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: portal Świdnik – wysokich lotów, Głos Świdnika, Dziennik Wschodni i Polskie Radio Lublin.

Last modified: 22 czerwca 2022

Zmień język »