Powalczą o „Słowika”

Autor: |

fot. archiwum
Nadchodzący miesiąc upłynie pod znakiem muzyki. Miejski Ośrodek Kultury przygotowuje XXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formie online.

W muzycznej rywalizacji wezmą udział soliści, którzy zostaną podzieleni na cztery grupy wiekowe: 6-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat oraz 17-20 lat. Każdy wykonawca ma za zadanie przygotować dwa polskie utwory i nagrać je w formie filmu, w jak najlepszej jakości (minimum HD). Wykonawcy może towarzyszyć akompaniator lub nagranie akompaniamentu muzycznego. Zarejestrowaną prezentację oraz kartę uczestnictwa należy przesłać drogą elektroniczną do Miejskiego Ośrodka Kultury poprzez stronę internetową: www.mok.swidnik.pl/glowna/xxv-powiatowy-przeglad-piosenki-dzieciecej-i-mlodziezowej-online. Zgłoszenia można wysyłać do 23 maja.

Konkurs odbędzie się 30 maja, o godzinie 16.00. Czworo laureatów wyłonionych w wokalnych zmaganiach, zostanie zakwalifikowanych do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach. O tym, kto otrzyma statuetkę „Śpiewającego Słowika” dowiemy się w czerwcu.

Regulamin i kartę zgłoszenia do konkursu można znaleźć na stronie www.mok.swidnik.pl, w zakładce Aktualne Wydarzenia.

Last modified: 29 kwietnia 2021