Pomóżmy Bartkowi

Autor: |

Fot. zrzutka.pl
Zna go każdy kibic piłki nożnej w Świdniku. Niedawno doznał poważ­nej kontuzji i potrzebuje pomocy fi­nansowej, by wrócić na boisko. Każ­dy może dołożyć swoją cegiełkę dla napastnika Świdniczanki.

Bartłomiej Mazurek znany jest świdnickim kibicom głównie z wy­stępów w Avii Świdnik, gdzie spę­dził dziesięć sezonów. Od kilku lat reprezentuje barwy Świdniczanki, w której pełni także rolę asystenta tre­nera Pawła Pranagala. W pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej jego drużyna zmierzyła się z Ładą Biłgo­raj. Świdniczanka wygrała 3:0, a sam Mazurek strzelił dwie bramki. Nieste­ty, właśnie w tym meczu doznał po­ważnej kontuzji zerwania przyczepu bicepsu.

– Nazywam się Bartek i zapewne większość z Was kojarzy mnie z boiska. Zawsze kochałem piłkę nożną i jest to poniekąd sposób na życie. Nigdy nie opuszczałem boiska bez świadomo­ści, że walczyłem o zwycięstwo. W inauguracyjnym meczu po przerwie zimowej doznałem poważnej kontu­zji – zerwałem przyczep mięśnia bi­cepsu. Wybrałem się na konsultacje do lekarza. Oznajmił, że nie wyglą­da to dobrze. Jedynym wyjściem jest kosztowna operacja, której muszę się poddać jak najszybciej. Po niej będzie także żmudna rehabilitacja. Nie jest to mała kwota, ale wierzę ze uda się z Waszą pomocą – prosi o pomoc za­wodnik.

Pieniądze można wpłacać poprzez wpłaty na portalu www.zrzutka.pl/9pyhat.

Last modified: 6 kwietnia 2021