Pokażą historię Świdnika

Autor: |

Świdnickie rodziny stworzą drużyny i wezmą udział w patriotycznym konkursie. Jego organizatorami są: parafia pw. NMP Matki Kościoła oraz Akademia Młodzieżowa.

„Gdzie jest moja ojczyzna? Tu wszędzie jest moja ojczyzna” to konkurs skierowany do mieszkańców Świdnika. Ich zadaniem będzie wykonać pracę – film, zdjęcia, rysunek (w formacie A3 albo A4) albo napisać krótki wiersz. Ważne, aby przedstawiały bogatą historię Świdnika.

Każde dzieło powinno być opisane. Należy podać imię i nazwisko lidera drużyny oraz pozostałych członków, tytuł pracy i dane kontaktowe: e-mail oraz numer telefonu.

Termin składania prac mija 13 czerwca, o północy. Należy je wysłać na adres e-mail: iwona.grzesiak@fsd.lublin.pl. Można je również dostarczyć do zakrystii kościoła albo zostawić w salce Akademii Młodzieżowej „Kafejka”. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wieczoru „W służbie Ojczyzny”, które zaplanowano 20 czerwca, o godzinie 19.00, w „Okrąglaku”.

Główną nagrodą jest voucher w wysokości 500 zł do Empiku. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca rodziny otrzymają upominki oraz dyplomy.

Last modified: 14 czerwca 2021