Pokaż jak czytasz

Autor: |

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”. Akcję zorganizowano w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek.

Zabawa polega na wykonaniu zdjęcia w dowolnym miejscu – w domu, ogrodzie, parku, na balkonie, ławce albo łóżku. Ważne, aby praca przedstawiała miejsce, w którym uczestnik konkursu najbardziej lubi czytać książki. Zdjęcie może przedstawiać osobę, rodzinę lub same książki lub audiobooki w dowolnej aranżacji. Fotkę można wykonać dowolnym urządzeniem, między innymi, telefonem lub aparatem. Zabawa jest skierowana do wszystkich czytelników świdnickiej biblioteki, niezależnie od wieku.

Prace można przesłać na adres e-mail: wypozyczalnia@bibliotekaswidnik.pl. W temacie wiadomości należy wpisać „konkurs fotograficzny”, a w treści krótko opisać fotografię, podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Konkurs trwa do 28 maja. Zwycięzców poznamy 7 czerwca, na profilu biblioteki na Facebooku oraz na stronie internetowej: www.bibliotekaswidnik.pl. Na 3 najlepsze zdjęcia czekają nagrody, takie jak, książki, gadżety i słodycze.

Zgodę na wykorzystywanie wizerunku można pobrać ze strony internetowej biblioteki.

Last modified: 14 maja 2021