Podaruj swoim pracownikom radość na święta

Autor: |

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas radości i oczekiwania. Pierwsze świąteczne dekoracje cieszą oko i sprawiają, że z utęsknieniem czekamy, aby zasiąść do wigilijnego stołu. Przyozdobione witryny sklepowe przypominają nam o prezentach i wszędzie dookoła czuć klimat świąt. Ta miła atmosfera udziela się każdemu, można dostrzec ją nawet w pracy, kiedy to wszyscy cieszymy się z nadchodzących kilku wolnych dni spędzonych w rodzinnym gronie.
Prezent świąteczny od pracodawcy

Obdarowywanie się prezentami z okazji świąt stało się niemalże tradycją i wpisane zostało w naszą kulturę. Nie wszyscy jednak uważają, że dawanie upominków na święta od pracodawcy dla pracowników jest dobre. Nie każdy obchodzi święta Bożego Narodzenia, a dla niektórych to czas bardzo osobisty, którego nie chcą wiązać z pracą. Wręczanie świątecznych upominków to mimo wszystko idealna okazja do tego, aby podziękować pracownikom za cały rok pracy. Możemy w ten sposób wyrazić nasze uznanie i szacunek budując tym samym swoją markę. 

Dlaczego wręczanie paczek świątecznych pracownikom jest tak ważne?

Miłe gesty są bardzo cenione. Kupowanie upominków świątecznych dla pracowników wiąże się dla pracodawcy z wydatkiem, jednak warto podarować podwładnym nawet najmniejszy podarunek, który z pewnością przyniesie korzyści. Obdarowując swoich współpracowników świątecznymi prezentami wyrażamy wdzięczność za wspólny czas spędzony na ciężkiej pracy. Pokazujemy im, że doceniamy ich pracę oraz cenimy ich poświęcenie. Podarowując paczki świąteczne dla pracowników motywujemy ich do dalszego działania, a także wprowadzamy świąteczną, radosną atmosferę, która pozwala jeszcze bardziej zintegrować się zespołowi. Takie miłe zakończenie roku jest pozytywnym zwiastunem na nadchodzący Nowy Rok. Sami pracownicy uważają, że dawanie prezentów przez pracodawcę jest dobrym zwyczajem. Dzięki temu czują się docenieni i wyróżnieni oraz poprawia się ich samopoczucie. Mają wrażenie, że szef o nich dba i zależy mu na budowaniu zgranego zespołu. Świąteczne upominki motywują pracowników do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Trafiony prezent na święta dla pracowników, czyli co wybrać, aby sprawić radość podwładnym?

Każdy z nas lubi inne rzeczy. Prezenty są więc kwestią gustu. Jeśli chcemy wręczyć upominek naszym pracownikom, to warto wybrać coś uniwersalnego, co może przypaść do gustu każdemu. Najmniejszą popularnością cieszą się kubki, notesy, czy długopisy firmowe. Vouchery oraz bony również powoli odchodzą do lamusa. Największe zaufanie wśród pracodawców ostatnimi czasy zyskały gotowe paczki świąteczne dla pracowników, które znaleźć można w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. Eleganckie opakowania i kusząca zawartość zdobyły przychylność wielu  klientów. Aromatyczne kawy i herbaty, wyborne regionalne alkohole oraz przepyszne słodkości to klucz do zadowolenia swoich podwładnych. Największą zaletą paczek świątecznych dla pracowników przygotowanych przez Schronisko Bukowina jest łatwy sposób zamówienia. Piękne kompozycje z najwyższej klasy produktami dopasowane są do każdego budżetu i różnych preferencji.

/REKLAMA/

Last modified: 1 grudnia 2021