Piknik Danowców

Autor: |

fot. LKSW Dan / Na zdjęciu najlepsi zawodnicy w sezonie 2021/22. Od lewej: Paweł Wilczopolski, Jakub Trześniak, Maria Skiba, Kacper Kuraś, Paweł Bielecki, Maja Besztak, Igor Głowienka, Kacper Głowienka, Michał Markowski (nieobecny Jan Hawrysz).
19 czerwca zawodnicy LKSW Dan Świdnik spotkali się na pikniku integracyjnym podsumowującym sezon sportowy 2021/2022.

Na terenach zielonych przy hotelu Lachówka bawiło się ponad 150 osób: zawodników, rodziców oraz  sympatyków klubu. Nie zabrakło smakołyków z grilla i licznych atrakcji – animacji, strzelnicy łuczniczej, dmuchańców.

Podczas części oficjalnej podsumowano roczny ranking klubu. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Igor Głowienka, medalista pucharu świata i Europy w kickboxingu, aktualny mistrz Polski w taekwon-do i kickboxingu oraz zawodnik kadry narodowej kadetów młodszych. Wśród dziewcząt tytuł kolejny raz trafił do Mai Besztak, która w tym sezonie zdobyła medale w pucharze Europy w taekwon-do oraz mistrzostwach Polski w taekwon-do i kickboxingu.

 Złotą dziesiątkę klubu utworzyli:

1. Igor Głowienka 246 pkt.

2. Jakub  Trześniak 225 pkt.

3. Paweł Bielecki 190 pkt.

4. Michał Markowski 177 pkt.

5. Paweł Wilczopolski 155 pkt.

6. Maja Besztak 146 pkt.

ex aequo Kacper Głowienka 146 pkt.

8. Jan Hawrysz 143 pkt.

9. Kacper Kuraś 137 pkt.

10. Maria Skiba 75 pkt.

Nagrodami dla najlepszych były personalizowane koszulki, które wręczyli obecni na imprezie członek Zarządu Powiatu Świdnickiego Romuald Gumienniak oraz przewodniczący Rady Miasta Świdnik Włodzimierz Radek.

Last modified: 20 czerwca 2022

Zmień język »