Pasjonaci „na żywo”

Autor: |

fot. z archiwum R. Elmerych
Przed nami kolejna odsłona projektu „Świdnik.TV”, realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Tym razem świdniczanie przeniosą się w taneczno-teatralny świat.

Podczas pierwszego odcinka, MOK gościł Damiana Syjonfam, wokalistę muzyki reggae i autora tekstów. Artysta opowiedział o swojej twórczości oraz zagrał dla internautów swoje utwory.

Dziś do studia zawitają nowi goście. Mieszkańcy poznają Taneczno-Teatralną Grupę „Pasjonaci” ze Środowiskowego Domu Samopomocy PSONI w Świdniku. Artystom będzie towarzyszyć ich instruktor Renata Elmerych.

Artyści wielokrotnie uczestniczyli w konkursach i festiwalach, na których prezentowali niezwykłe spektakle. Na koncie mają wiele sukcesów – regionalnych oraz ogólnopolskich. Przykładem jest niedawno zdobyte 1. miejsce za etiudę „Jestem, Żyję, Kocham…” na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 15.00, na profilu MOK na Facebooku oraz na kanale „Świdnik – Wysokich Lotów” na YouTube. Nagranie zostanie zapisane. Widzowie będą mogli je odtworzyć w dowolnej chwili.

Last modified: 23 kwietnia 2021