Ostatnia szansa na zgłoszenie

Autor: |

Już po raz szesnasty Miejski Ośrodek Kultury organizuje Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. „Stroiki i pocztówki świąteczne”. Osoby, które chciałyby wziąć w nim udział, do jutra mają czas na zgłoszenie swoich prac.  

Zabawa kierowana jest do osób od 5. roku życia. Artyści mogą zgłosić jedną pracę, którą należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora, podać jego wiek, adres placówki, nazwisko instruktora, a w przypadku zgłoszeń indywidualnych – numer kontaktowy i nazwisko rodzina/opiekuna prawnego. Do pracy trzeba też dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. Dokument wraz z regulaminem konkursu można pobrać ze strony MOK.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia, do godz. 16.00, w Miejskim Ośrodku Kultury (al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik).

Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród zaplanowano 21 grudnia, o godz. 12.00 w Galerii „Za szybą”. W przypadku zaostrzenia restrykcji związanych z epidemią w Polsce, rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się online. Wystawę będzie można oglądać do 31 grudnia.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 7 grudnia 2021