Opowiedzą o muzyce i ekologii

Autor: |

Dzisiejsze popołudnie upłynie pod znakiem rozmów o muzyce oraz trosce o środowisko. Tym razem gośćmi „Świdnik.TV”, projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, będą: wokalistka jazzowa Anna Michałowska, Jakub Kotynia – gitarzysta, kompozytor, aranżer i pedagog oraz Artur Jendrych, sportowiec, trener, a także członek Stowarzyszenia Biegający Świdnik.

Jako pierwszy na ekranach naszych komputerów i telefonów zagości Artur Jendrych. Świdniczanin opowie o akcji „Wybiegajmy czysty las”, którą organizuje wspólnie z „Biegającym Świdnikiem”. Zdradzi, co skłoniło stowarzyszenie do podjęcia takiej inicjatywy oraz zaprosi mieszkańców do jej kolejnej edycji. Transmisja wywiadu o godzinie 18.00.

Natomiast o godzinie 20.00 zobaczymy rozmowę z Anną Michałowską i Jakubem Kotynią. Para, zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym, opowie o pasji do muzyki, fotografii i filmu, wspólnych projektach oraz o tym, gdzie stawiali pierwsze muzyczne kroki.

Rozmowy będzie można obejrzeć na profilach MOK w Świdniku i Świdnik – wysokich lotów na Facebook oraz na kanale Świdnik – wysokich lotów na YouTube.

Last modified: 13 maja 2021