Opowie o pasji do muzyki

Autor: |

Już dziś premierę będzie miał kolejny odcinek programu Świdnik.TV. Tym razem studio odwiedził Rafał Tudruj, gitarzysta zespołów Pozytyvni.pl i Queen Band.

Telewizyjny projekt jest realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Cotygodniowe wywiady pozwalają przybliżyć pasje, biznesy i talenty świdniczan, ale także osób związanych z naszym miastem. W studiu gościli już, między innymi, Grupa taneczno-teatralna „Pasjonaci” i ich instruktorka Renata Elmerych, Monika Kowalczyk oraz Damian Syjonfam.

Gościem nowego odcinka będzie miłośnik Queen, a przede wszystkim fan Briana May’a. Rafał Tudruj, zauroczony muzyką legendarnego zespołu, sam postanowił nauczyć się grać na gitarze. Dziś jest członkiem Queen Band, jednej z najbardziej rozpoznawalnych kapel w Polsce, grających muzykę Queen. Podczas rozmowy opowie o swojej pasji i pierwszym spotkaniu z idolem.

Odcinek będzie dostępny dziś, o godzinie 18.00, na profilu Świdnik.TV, na Facebooku. Będzie go można również zobaczyć na kanale Świdnik.TV, na YouTube.

Last modified: 26 sierpnia 2021