Oldboje zagrają za tydzień

Autor: |

Weterani przełożyli termin. Mecz oldbojów 35+ Avia Świdnik – Świdniczanka został przełożony. W komunikacie Manufaktury Futbolu, która wspólnie z MKS Avia organizuje wydarzenie czytamy:

„Z przykrością informujemy, że mecz piłki nożnej oldbojów 35+ Avia Świdnik – Świdniczanka w zaplanowanym terminie – niedziela 29 sierpnia, godz. 20.00 – z przyczyn niezależnych od organizatorów, czyli stowarzyszenia Manufaktura Futbolu oraz MKS Avia Świdnik niestety nie odbędzie się. Żeby podnieść rangę tego wydarzenia, rozgrywanego o Puchar i pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świdnik, mecz zostanie rozegrany na głównej płycie Stadionu Miejskiego, w nowym terminie. Będzie to niedziela, 5 września, godz. 15.00. Mamy świadomość, że w związku z tą nieplanowaną, wynikłą w ostatniej chwili zmianą, nie wszyscy, który awizowali się w składach obu drużyn będą mogli wziąć udział w tak długo oczekiwanym „meczu wspomnień”. Za niedogodności z tym związane bardzo serdecznie przepraszamy.”

Jak wiadomo, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Prognozy pogody zapowiadają na następny weekend powrót słońca i letnich temperatur. Przecież lepiej ogląda się piłkę z odkrytą głową, niż spod parasola.

Last modified: 28 sierpnia 2021

Zmień język »