Ogłoszenie

Autor: |

Dotyczy: doręczanie decyzji wymiarowych podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego oraz łącznego zobowiązania pieniężnego na rok 2021

Od dnia 19.02.2021 r. wyznaczeni pracownicy Urzędu Miasta Świdnik wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Świdniku rozpoczną doręczanie decyzji wymiarowych podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego oraz łącznego zobowiązania pieniężnego na rok 2021.

Doręczanie decyzji odbywać się będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-19.00.

Osobami doręczającymi decyzje będą pracownicy Urzędu oraz funkcjonariusze Staży  Miejskiej  posiadający identyfikatory w celu weryfikacji a w celach bezpieczeństwa zarówno własnego jak i Państwa będą zaopatrzeni w przyłbice, rękawiczki oraz preparaty dezynfekujące. Odbiór decyzji podatkowej należy potwierdzić czytelnym podpisem oraz datą odbioru w związku z powyższym bardzo prosimy o przygotowanie własnych długopisów, w miarę możliwości rękawiczek lub środków dezynfekujących.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na numer rachunku bankowego zawartego w decyzji gdyż od 1 stycznia 2021 zostały nadane Państwu indywidualne numery rachunków bankowych do opłaty TYLKO I WYŁĄCZNIE podatku.

Dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo własne jak i innych zachęcamy do dokonywania płatności elektronicznych a także przypominamy, że od 1 lipca 2020 w budynku Urzędu Miasta agencja banku PKO BP S.A. została zamknięta przez Bank i jedynym punktem opłat bez prowizji jest placówka banku PKO BP. S.A. przy ul. Racławickiej.

Last modified: 18 lutego 2021