Nowa rada wybrana

Autor: |

To było wyjątkowo burzliwe zgromadzenie członków spółdzielni mieszkaniowej. Podczas trzydniowych obrad nie brakowało dyskusji, wzajemnych zarzutów i oskarżeń. Ostatecznie nowa rada nadzorcza został wyłoniona.

W poniedziałek rozpoczęło się walne zgromadzenie członków spółdzielni. Zebrania zostały podzielone na trzy części. Jednym z głównych punktów posiedzeń był wybór nowej rady nadzorczej SM. Od początku ten punkt powodował wiele kontrowersji. Podczas przedstawiania kandydatów nie brakowało oskarżeń i ostrych dyskusji. O miejsca w 9 – osobowym organie nadzorującym pracę spółdzielni starało się 26 kandydatów. 9 z nich postanowiło przed wyborami zjednoczyć siły i starać się o mandaty jako Inicjatywa „Spółdzielnia dla mieszkańców”. Szybko okazało się, że to oni przekonali do swoich racji największą liczbę mieszkańców. Udało się im się zdobyć 8 miejsc w radzie nadzorczej. Jako dziewiąty, mandat zdobył Paweł Walczak.

Więcej o wyborach w SM w najnowszym numerze „Głosu Świdnika”.

Poniżej podajemy nieoficjalne wyniki wyborów do rady nadzorczej. Oficjalne zostaną podane do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu.

Osiedle nr 1: Do rady weszli: Konrad Sawicki – 276 głosów Andrzej Kukawski – 257 głosów Jan Pyszniak – 262 głosy

Osiedle nr 2: Do rady weszli: Jan Gołębiowski – 239 głosów Paweł Walczak – 237 głosów Karol Łukasik – 235 głosów

Osiedle nr 3 Do rady weszli: Marta Krawczyk – 243 głosy Katarzyna Denis – 237 głosów Andrzej Krawczyk – 230 głosów

kal

Last modified: 26 maja 2020