Nie tylko rock ‘n’ roll

Autor: |

W grudzień wejdziemy muzycznym krokiem. Za tydzień, w Studiu im. Budki Suflera w Lublinie wystąpi lubelski projekt „Głosy Miasta”. Podczas koncertu online usłyszymy również Monikę Kowalczyk, wokalistkę i autorkę tekstów ze Świdnika.

O niezwykłym zespole pisaliśmy w lipcu ubiegłego roku. Projekt „Głosy Miasta” powstał w 2018 roku z inicjatywy muzyków Pawła Błędowskiego oraz Piotra Bogutyna. Przy ich boku występują również: Anna Michałkowska, Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Mateusz Obroślak, Tomasz Momot oraz świdniczanka Monika Kowalczyk. Zespół charakteryzuje się przebojowymi piosenkami oraz różnorodnością głosów. Na koncie mają wiele piosenek, między innymi, „Granice”, „Razem” i „Sklep z cukierkami”. Projekt zrealizowano przy wsparciu Miasta Lublin.

Koncert z cyklu „Nie tylko rock ‘n’ roll” odbędzie się 4 grudnia, o godzinie 19.00, w Studiu im. Budki Suflera w Lublinie. Muzycy wystąpią w formie streamingu, na antenie Radia Lublin. Transmisję będzie można obejrzeć na profilu rozgłośni na Facebooku albo radiowym kanale YouTube. Organizatorem koncertu jest Polskie Radio Lublin.

Piosenki artystów można również posłuchać na profilu Pawła Błędowskiego, na YouTube.

Last modified: 2 grudnia 2020