„New Life” w wersji Tudruja

Autor: |

Fot. kadr z klipu
Nowa piosenka Rafała Tudruja jest już dostępna. „New Life” to sentymentalna podróż i hołd w stronę 40. urodzin artysty.

– Kawałek „New Life” to moja sentymentalna podróż i małe podsumowanie, ponieważ w tym roku kończę 40 lat. Warto zaznaczyć, że życie muzyka jest pełne wzlotów i upadków. Ta piosenka właśnie o tym opowiada. To nastrojowa ballada, która mówi, że nie wolno się poddawać i że zawsze można zacząć „new life” – mówi Rafał Tudruj.

Oprócz piosenki, zachwyca również klip – dominuje obraz zieleni i natury. Zdjęcia zostały zrealizowane w Albrechtówce, koło Kazimierza Dolnego. 

– Szukałem do teledysku klimatycznego miejsca. Początkowo miałem w myślach góry, ale odległość pokrzyżowała mi plany. Ostatecznie zdecydowałem się na jedno z najpiękniejszych miejsc na Lubelszczyźnie, które daje ukojenie – dodaje R. Tudruj.

Autorem tekstu jest Rafał Tudruj. Przy produkcji muzycznej pomógł mu Adrian Czyżewski. Klip stworzył Staszek Pliszko z Grupy CRT Studio – Agencja Reklamowa.

Utwór jest dostępny na platformie YouTube, na kanale Rafał Tudruj. Działalność muzyczną artysty można śledzić na jego profilu na Facebooku: www.facebook.com/tudrua.

Last modified: 31 maja 2021