Nagrody dla świdniczan

Autor: |

Wystarczyło wpisać w rozliczeniu podatkowym Świdnik jako miejsce zamieszkania, a potem zarejestrować się w miejskiej loterii podatkowej, by mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Z tej okazji skorzystało 1135 osób.  Do 16 z nich trafiły rowery marki Romet, smartwatche Garmin oraz elektryczna hulajnoga Techlife X6.

Zabawa ruszyła 12 kwietnia i była pierwszą tego typu zachętą do pozostawienia podatku w Świdniku.

– Liczymy, że nasza akcja nie tylko zachęci mieszkańców do pozostawienia podatków w naszym mieście, ale uświadomi im również jak duży wpływ mają na rozwój samorządu czy prowadzone na jego terenie inwestycje – podkreślał Marcin Dmowski, zastępca burmistrza.

Losowanie nagród odbyło się na początku lipca. Przeprowadził je przedstawiciel firmy Gratifica, organizatora loterii. Wybrano 16 szczęśliwców, do których trafiły nagrody. Dzisiaj zwycięzcom gratulował burmistrz Waldemar Jakson.

– Idea jest ważna nie tylko dla miasta, ale i dla mieszkańców. Pieniądze z podatków wykorzystywane są, na przykład, do finansowania inwestycji drogowych, remontów szkół i przedszkoli, na potrzeby opieki społecznej. Niezwykle istotne jest więc, by jak najwięcej osób, przy rozliczaniu się podawało Świdnik jako miejsce zamieszkania. Gratuluję szczęścia wszystkim laureatom naszej pierwszej loterii podatkowej – mówił burmistrz Waldemar Jakson.

Last modified: 29 lipca 2021