Na wakacje do Splitu

Autor: |

fot. Piotr Belcarz
Węgierski przewoźnik Wizz Air ogłosił nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Osoby podróżujące ze Świdnika polecą do chorwackiego Splitu.

Pierwszy samolot wystartuje nad morze Adriatyckie 13 czerwca. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 129 zł.

– Z ogromną radością dodajemy dziś nowe letnie kierunki do naszej siatki połączeń z Polski. Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości, by zaplanować wakacje z wyprzedzeniem. Dzięki procedurom wprowadzonym na pokładach naszych samolotów, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie podczas podróży – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bezpieczne podróżowanie

Linia Wizz Air wprowadziła dodatkowe procedury w zakresie higieny, ułatwiające utrzymywanie dystansu podczas wchodzenie na pokład oraz zwiększające czystość w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną, a za usługi, na przykład dodatkowy bagaż, płacić online. Węgierski przewoźnik przypomina również o obowiązku noszenia maseczek podczas całego lotu.

Na stronie www.wizzair.com dostępna jest stale aktualizowana mapa kierunków. Można na niej sprawdzić, do których miejsc Wizz Air wykonuje obecnie loty. Podróżujący znajdą tam również informacje na temat restrykcji dotyczących podróżowania.

Last modified: 1 kwietnia 2021