Muzyczny prezent dla mam

Autor: |

26 maja to wyjątkowy dzień. Życzenia składamy mamom, które stanowią dla dzieci, zarówno tych małych, jak i już dorosłych, oparcie, źródło siły, bezpieczeństwa oraz bezwarunkowej miłości. Z okazji ich święta, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu nowy VOX.

Muzyczne spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00, w sali widowiskowej MOK. Grupa wystąpi w składzie: Dariusz Tokarzewski, Mariusz Matera oraz Jerzy Słota, współzałożyciel zespołu VOX.

Po śmierci Witolda Paszta artyści postanowili zamknąć pewien rozdział, a otworzyć zupełnie nowy, nowy VOX. W ubiegłym roku wystąpili na Festiwalu Opolskim, gdzie otrzymali specjalną nagrodę za wieloletnią pracę artystyczną. Z werwą i zapałem przystępują do koncertowania, przygotowując nowy materiał na płytę. Podczas piątkowego koncertu usłyszymy znane przeboje zespołu takie, jak: „Szczęśliwej drogi już czas”, „Bananowy song” czy „Rycz mała rycz” oraz zupełnie nowe kompozycje, na przykład „Razem”, ostatni utwór nagrany z Witoldem Pasztem, do którego powstał klip z udziałem wielu muzycznych przyjaciół zespołu: Alicji Majewskiej, grupy Pectus, Andrzeja „Piaska” Piasecznego, Tomsona, Rafala Brzozowskiego, Krzysztofa Prusika, Majki Jeżowskiej i Danuty Błażejczyk.  

– To ważny dzień, więc serdecznie wszystkich zapraszamy na nasz koncert. Mamy nadzieję, że sala będzie pękała w szwach. Do zobaczenia i …szczęśliwej drogi już czas – tak na swoim profilu na Facebooku zachęcają Dariusz Tokarzewski, Jerzy Słota i Mariusz Matera.

Bilety w cenie: 70 zł normalny, 65 zł ulgowy, 60 zł grupowy, do nabycia na stronie https://biletyna.pl/event/view/id/326246 oraz w kasie kina „Lot”.

Last modified: 27 maja 2023

Zmień język »
Skip to content