Motoryzacyjny weekend

Autor: |

Na brak atrakcji nie mogą narzekać pasjonaci motoryzacji ze Świdnika, Lublina i okolic. W niedzielę, w stolicy województwa odbędzie się Rodzinny Piknik Motoryzacyjny „Wielkie Grillowanie”.

Druga edycja wydarzenia rozpocznie się o godz. 11.00, na placu przed Zamkiem w Lublinie. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla miłośników samochodów i jednośladów, w różnym wieku. W centrum miasta stanie ekspozycja aut prosto z salonu oraz wystawa zabytkowych samochodów i motocykli. Na terenie pikniku znajdzie się miejsce dla dzieci, które wezmą udział w grze terenowej, konkursach i zabawach. Powstanie także specjalna strefa dla kierowców jednośladów, którzy wjadą do niej od strony Alei Solidarności. Nie zabraknie również przysmaków z grilla. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ośrodek Pogodny Dom w Lublinie, który zbiera pieniądze na pielgrzymkę dzieci do Częstochowy.

Organizatorem wydarzenia jest lubelska grupa dealerów nowych samochodów, w której skład wchodzą marki: Mazda, Citroen, Audi, Volkswagen, Skoda, Hyundai, Suzuki, Fiat, Alfa Romeo oraz Jeep.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.motopikniklublin.pl.

artykuł sponsorowany

Last modified: 26 maja 2020