Mostostal szuka pracowników

Autor: |

/ ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY /

W związku z pandemią koronawirusa można zauważyć wiele niepokojących zjawisk, które wprowadzają chaos informacyjny na rynku pracy. Polska nie jest odizolowana od reszty Świata, stąd od początku trzeba było liczyć się z postępującą liczbą zachorowań. Jednak równocześnie trzeba podkreślić, że stosowanie konkretnych rozwiązań, pozwala na funkcjonowanie przedsiębiorstw i tym samym nie doprowadza do kryzysu wielu milionów Polaków. Brak pracy to dramat całych rodzin. Będąc jednym z największych pracodawców w powiecie puławskim, Mostostal Puławy S.A. zachowując wszelkie zarządzenia oraz zalecenia związane ze środkami ostrożności i bezpieczeństwa, realizuje zaplanowane na ten rok kontrakty w kraju i zagranicą. Nie wszystkie branże mogą realizować zdalnie oferowane usługi. Trzeba podkreślić, że praca np. na budowie nie tworzy większego ryzyka zakażenia niż wyjście do sklepu. Zdrowy rozsądek oraz przestrzeganie określonych zasad pozwala na kontynuowanie pracy w naszej branży.

Jesteśmy świadomi, że Mostostal Puławy S.A. od 55 lat nie tylko oferuje pracę setkom osób, ale zapewnia byt kilu tysiącom członkom ich rodzin. Stąd pomimo pandemii staramy się stworzyć możliwości do realizacji przyjętych zleceń, a tym samym zagwarantować ciągłość wynagrodzeń dla pracowników.

W naszej branży tj. budownictwie przemysłowym współpracujemy z największymi firmami w Polsce i całej Europie. Stąd stale zatrudniamy kolejnych pracowników. Obecnie mamy możliwość przyjęcia do pracy spawaczy, monterów, izolerów elewacji, pracowników ogólnobudowlanych. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie warunki zatrudnienia tj. umowę o pracę, ubezpieczenie oraz dodatkowe benefity. Oferowana praca na kontraktach w Niemczech i Wielkiej Brytanii daje możliwość poznania nowych ludzi, miejsc i jest odpowiednio wynagradzana.

Ze szczegółami ofert pracy na poszczególnych stanowiskach można zapoznać się na stronie internetowej www.mostostal-pulawy.com.pl lub wysłać CV na adres info@mostostal-pulawy.com.pl

Mostostal Puławy S.A., to licząca się firma na rynku budowlanym. Specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych oraz budownictwie przemysłowym. Warto dołączyć do naszej załogi i z nami zapewnić godne życie swojej rodzinie.

Last modified: 3 września 2020