Młodzi zdolni nagrodzeni

Autor: |

Minione miesiące były niezwykle pracowite dla uczniów szkół powiatowych. Z powodzeniem brali udział w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych, akcjach charytatywnych. Uzyskali również wysokie średnie na zakończenie roku szkolnego. I właśnie za swoje szczególne osiągnięcia w nauce otrzymali nagrodę starosty świdnickiego.

Paulina Płonka z I Liceum Ogólnokształcącego, Agata Brodaczewska i Julia Juszczuk z Zespołu Szkół nr 1, Przemysław  Kloc i Krzysztof Giszczak z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej,  Katarzyna Mańko z Liceum Ogólnokształcącego w Piaskach oraz Kamil Wasilew z Zespołu Szkół w Trawnikach pamiątkowe dyplomy odebrali 24 czerwca, podczas sesji Rady Powiatu. Gratulacje najlepszym uczniom składali  starosta Mirosław Król i Ryszard Borowiec, przewodniczący Rady Powiatu.

– To wielkie wyróżnienie, nagroda za całoroczną pracę, a także motywacja do dalszej nauki. Najważniejsza jest jednak satysfakcja, że udało nam się tak dużo osiągnąć  – podkreślają  nagrodzeni uczniowie, którzy musieli wykazać  się średnią, co najmniej,  5,00.

aw

Last modified: 29 czerwca 2020

Zmień język »