Majówka pod znakiem muzyki

Autor: |

Fot. archiwum
Zaśpiewaj i weź udział w Przeglądzie Piosenki „Rozśpiewana Majówka 2021”. Wydarzenie odbędzie się w formie online. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.

Patriotyczna zabawa ma charakter miejski i jest skierowana do dzieci w wieku od 5 lat i młodzieży. Uczestnicy mogą zostać zgłoszeni przez placówki oświatowe lub wystąpić jako osoby prywatne.

Chętni przygotują repertuar o charakterze patriotycznym i uwiecznią go na wideo. Film można wykonać za pomocą telefonu albo kamery. Nagranie powinno być w pozycji poziomej, w jak najlepszej jakości (minimum HD). Czas prezentacji nie może być dłuższy niż 5 minut, a każdy wykonawca może wysłać tylko jedno nagranie.

Do filmu trzeba także dołączyć kartę uczestnictwa. Kompletne zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną przez stronę internetową MOK.

Termin zgłoszeń mija 28 kwietnia, o godzinie 12.00. Majówkowe prezentacje zostaną opublikowane na platformach medialnych MOK. Na uczestników czekają upominki i pamiątkowe dyplomy.

Więcej informacji na temat konkursu udzielają: Ewa Jaśkowiak (tel. 516 055 921, ewajaskowiak@mok.swidnik.pl) oraz Anna Broda (tel. 531 809 210 lub 81 468 67 80 wew. 4, annabroda@mok.swidnik.pl).

Last modified: 21 kwietnia 2021