Machina wygrywa „Dzikie Brzmienia”

Autor: |

fot. Centrum Kultury w Łęcznej / Facebook

W ubiegłym tygodniu trwało głosowanie na najlepsze zespoły, które wzięły udział w festiwalu „Dzikie Brzmienia”. Pośród dziewięciu finałowych grup znalazł się lubelsko-świdnicki zespół Machina. Walka była zacięta. Muzykom udało się jednak zająć 1. miejsce w konkursie. Otrzymają nagrodę finansową oraz nagrają teledysk i piosenkę w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Finał festiwalu rozpoczął się 24 lipca. Przez trzy dni wszystkie zakwalifikowane zespoły wzięły udział w nagraniach występów w studiu telewizyjnym. Premiera wydarzenia odbyła się 26 lipca, na stronie internetowej Centrum Kultury w Łęcznej. Po prezentacji wszystkich grup, przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców. Zespół Machina uzbierał 3381 głosów.

– Dzięki Wam mamy to! Dziękujemy za zaangażowanie w głosowaniu. Dziękujemy również organizatorom konkursu za profesjonalizm. Gratulujemy także pozostałym uczestnikom – mówią członkowie zespołu.

Festiwal był współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Jego organizatorami byli CKMStudio oraz Centrum Kultury w Łęcznej.

Last modified: 10 sierpnia 2020