Licytuj wirtualnie

Autor: |

Od piątku na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury trwają aukcje przedmiotów. Dochód ze sprzedaży zostanie wliczony do sumy zebranej przez świdnicki sztab.

Wśród przedmiotów, które można kupić na stronie www.mok.swidnik.pl/wosp-2021, znalazły się obrazy, wyroby firmy Szczepanówka, vouchery na usługi i zakupy, maskotki, płyty czy sportowe gadżety. Na licytację wystawiono także gadżety z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, na przykład kalendarze, koszulki, skarpety i breloczki.

– Wyjątkowym przedmiotem jest ręcznie robiona maskotka Jurka Owsiaka, wykonana na szydełku – mówi Anna Broda, szefowa świdnickiego sztabu WOŚP.

Aukcje odbywają się w komen­tarzach pod zdjęciem wystawionego przedmiotu. Uczestnicy muszą podać imię lub nick, rok urodzenia oraz pro­ponowaną kwotę. Cena będzie prze­bijana o kwotę nie mniejszą niż 5 zł. Wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą sumę. Po potwierdzeniu wygranej, pieniądze należy wpłacić do świdnickiej eskarbonki (nr skar­bonki: #4924 Miejski Ośrodek Kul­tury w Świdniku), podając swoje imię oraz numer wylicytowanego przedmiotu. Regulamin licytacji dostępny jest na stronie MOK.

Wygrane gadżety bę­dzie można odebrać w dniu finału, w siedzibie MOK, w godz. 12.00-20.00 oraz w pozostałe dni tygodnia, mię­dzy godz. 8.00 a 16.00, po wcześniej­szym kontakcie z szefową sztabu, pod nr tel. 531 809 210. Przy odbiorze przedmiotu należy podać kod weryfi­kacyjny. Licytacje będą prowadzone także 31 stycznia, pomiędzy występa­mi. Pozyskane pieniądze zostaną wli­czone w łączną kwotę zebraną przez świdnicki sztab WOŚP. Przypominamy, że w tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Last modified: 1 lutego 2021