Libero zostaje w Avii

Autor: |

Przez dwa sezony odpowiadał za defensywę Polskiego Cukru Avii Świdnik. Tomasz Kuś będzie to robił także w sezonie 2022/2023, bowiem parafował nową umowę z klubem z lotniczego miasta.

Niespełna 27-letni libero przyszedł do Avii zaraz po awansie klubu do 1 ligi w 2020 roku. Był pewnym punktem drużyny, z którą zajął szóste i czwarte miejsce w TAURON 1 Lidze.

– Jestem zadowolony że zostanę na kolejny, już trzeci sezon w Avii. Cieszę się, że trener oraz zarząd obdarzyli mnie zaufaniem i będę dalej mógł reprezentować klub w rozgrywkach 1 ligi. Ze swojej strony mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, aby znów walczyć o najwyższe cele. Mam nadzieję, że uda się poprawić wynik osiągnięty w minionej kampanii. Z tego miejsca chciałbym także podziękować kibicom za wsparcie w tym niezwykle trudnym dla nas sezonie i zaprosić jeszcze liczniej na mecze w sezonie 2022/2023 – powiedział Tomasz Kuś.

– Tomek od dwóch sezonów odpowiada za defensywę w zespole i robi to znakomicie. Zaraża swoją walecznością i determinacją. To mocne wsparcie drużyny, dlatego cieszę się, że w nowym sezonie ponownie stanie w szeregach Avii – dodał trener Witold Chwastyniak.

Last modified: 21 czerwca 2022

Zmień język »