Konkursowa magia świąt

Autor: |

Przygotowania do świąt w pełni. W niektórych domach już pojawiły się choinki pachnące lasem i mrugające lampkami. Wiele balkonów i posesji przystroiło się w kolorowe i świecące ozdoby, rozsiewając wokół bożonarodzeniowy nastrój. Nie możemy zmarnować takiej okazji, dlatego zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym „Najpiękniejsze święta”.

Dotąd tygodnik Głos Świdnika nagradzał najwspanialsze choinki. Teraz wspólnie chcielibyśmy rozszerzyć konkurs również o najpiękniej ozdobione balkony i posesje. Po dwie równorzędne nagrody w każdej kategorii przyzna kolegium redakcyjne. Swoich faworytów wskażą również internauci.

W naszym plebiscycie nie ma szczególnych ograniczeń. Każdy z uczestników może wybrać jedną kategorię lub wystartować w obu. Wystarczy, że wyśle do nas zdjęcie swojej choinki lub odświętnie przystrojonych balkonu albo posesji. Najważniejsze, aby pięknie prezentowały się w kadrze. Fotografie (prosimy wyłącznie o aktualne), z krótkim opisem oraz wypełnioną kartą zgłoszeniową (do pobrania poniżej), można przesyłać mailowo do 10 stycznia 2021 roku, na adres konkurs@mok.swidnik.pl.

Zdjęcia choinek, balkonów i posesji będą prezentowane w kolejnych wydaniach Głosu Świdnika oraz na stronach internetowych www.glosswidnika.pl oraz swidnik.pl.

piki do pobrania

Last modified: 18 stycznia 2021