Koncert Moniki Kowalczyk

Autor: |

W lutym, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert Moniki Kowalczyk „Te twoje sukienki tour”. Podczas występu usłyszymy polskie teksty z efektami gitarowymi i ciepłymi brzmieniami ukulele.

Monika Kowalczyk to wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz aktorka. Zdobyła wiele nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach muzycznych i teatralnych w Polsce. Od 2015 roku komponuje i wykonuje autorskie piosenki, koncertuje w całym kraju. W 2017 roku wydała debiutancką płytę „(EP) Piosenki”. Współpracowała między innymi z Anną Serafińską, Markiem Pędziwiatrem, Januszem Szromem, Pawłem Bębenkiem, Pawłem Izdebskim, Hanką Wójciak, Piotrem Selimem, Janem Kondrakiem, Markiem Andrzejewskim, Januszem Smykiem, Grzegorzem Duszakiem, Łukaszem Jemiołą i zespołem Pasażer. Artystka zajmuje się również działalnością edukacyjną, prowadzi warsztaty i grupy muzyczne dla dzieci i młodzieży.

Wokalistka wystąpi z zespołem. W jego skład wchodzą: Mikołaj Kołodziejczyk (gitara elektryczna, ukulele, instrumenty klawiszowe), Arkadiusz Borzęcki (gitara basowa, instrumenty klawiszowe), Daniel Rutkowski (perkusja), Magdalena Kuraś i Anna Basak (chórki).

Koncert Moniki Kowalczyk „Te twoje sukienki tour”

15 lutego, godz. 19.00

sala kameralna MOK

bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu)

KUP BILET

Last modified: 23 czerwca 2020