Koncert Eleni

Autor: |

W Świdniku ponownie usłyszymy greckie brzmienia. W październiku, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Eleni. To kolejna wizyta artystki w naszym mieście. Poprzednio wokalistka gościła u nas w 2013 i 2016 roku.

Eleni to polska piosenkarka greckiego pochodzenia. Muzyka towarzyszy jej od dzieciństwa. Ukończyła średnią szkołę muzyczną, w klasie gitary w Bielawie. Zadebiutowała w szkolnym zespole „Niezapominajki”, następnie śpiewała w zespołach „Ballada” i „Hellen”. Po maturze została zaangażowana do profesjonalnego zespołu, „Prometheus”, który działał przy Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Sopocie. W 1980 roku rozpoczęła karierę solową. Obecnie występuje z zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.

Pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia” nagrała w 1977 roku. W następnych latach ukazały się: „Moja miłość”, „Buzuki disco”, „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, „Lovers”, „Grecja raz jeszcze”, „Morze snu”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Miłość jak wino”, „Wakacyjny flirt”, „Moje Credo”, „Nic miłości nie pokona” oraz „Kolędy Polskie”. Za większość z nich artystka otrzymała złote płyty.

Stacjonarną sprzedaż biletów prowadzi MOK (tel. 81 468 67 80). Bilety są dostępne również online na stronach www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl.

 

KONCERT ELENI

1 października, godzina 16.30 i 19.00

sala widowiskowa MOK

bilety: 70 złotych

KUP BILET: kupbilecik, biletyna

__

Uwaga! Bilety zakupione na koncert 30 kwietnia zachowują ważność!

Last modified: 2 października 2020