Przygoda na planie klipu

Autor: |

fot. kadr z teledysku „Niedorosła miłość”

Jest aktorem w teatrach Puk-Puk i Aplauz, animatorem, wolontariuszem oraz osobą, która chętnie wspiera różne akcje charytatywne i udziela się w wielu fundacjach. Śpiewa w Świdnik Gospel Choir i trenuje taniec towarzyski. Karol Mazurek ma dopiero 16 lat, a już może pochwalić się wieloma wartościowymi doświadczeniami. Teraz dopisał do nich pracę na planie teledysku. Nastolatek wystąpił w klipie do piosenki „Niedorosła miłość” Natalii Wawrzyńczyk. 14-latki pochodzącej z  gminy Wólka, która wzięła udział w programie The Voice Kids, gdzie szlifowała warsztat pod okiem Tomsona i Barona.

Singiel „Niedorosła miłość” to wynik współpracy młodej wokalistki z Agnieszką Wiechnik oraz producentem MAVOOI. Piosenka opowiada o pierwszym szkolnym zauroczeniu i przyjaźni między dziewczyną a chłopakiem, w którego rolę wcielił się świdniczanin.

– To była bardzo spontaniczna współpraca. Zobaczyłem u Agnieszki Wiechnik, która jest trenerką wokalną Natalii, że szukają chłopaka do teledysku. Zawsze jestem gotowy pomóc, więc napisałem do Agnieszki i następnego dnia zaczęliśmy nagrania. Na planie było bardzo wesoło i spontanicznie. Agnieszka miała pewną wizję, którą udało nam się zrealizować – opowiada Karol.

Zdjęcie do klipu powstały pod koniec ubiegłych wakacji. Sceny kręcono, między innymi na Placu Litewskim i schodach przy Muzeum na Zamku. Obok Karola i Natalii, w teledysku wystąpili tancerze ze Szkoły Tańca Dance Mania w Lublinie. Efekt ich współpracy możecie już oglądać na YouTube.

Last modified: 7 maja 2020