Już jutro Dzień Dziecka! Co miasto przygotowało dla najmłodszych?

Autor: |

Zabawy, animacje i warsztaty. 1 czerwca na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, a to za sprawą wydarzeń organizowanych przez Miasto Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury, Park Avia oraz Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną. Patronat honorowy nad świdnickim Dniem Dziecka objął burmistrz Waldemar Jakson.

Wielkie świętowanie rozpocznie się już w południe. Od godziny 12.00 do 18.00 na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta czekają: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, plac zabaw, wata cukrowa, balonowe miasteczko, malowanie twarzy, kącik małego konstruktora, mega bańki mydlane i warsztaty sitodruku.

Między godz. 14.00 a 20.00 warto wstąpić na teren zielony przy Parku Avia. Najmłodsi będą bawić się na dmuchańcach i w basenie z kulkami. Nie zabraknie też mega rzutek, kolorowych warkoczyków, mega baniek mydlanych oraz tatuaży.

Jutro zajrzyjcie też na plac Konstytucji 3 maja, gdzie o godz. 17.00 rozpoczną się niezwykłe warsztaty „Miejski dywan, czyli rysowanie na chodniku”. Poprowadzi je jedna z najpopularniejszych graficzek w Polsce – Marianna Oklejak.

Przypominamy, że wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Last modified: 31 maja 2022

WordPress PopUp Plugin

Accessibility Toolbar

Zmień język »