Jaki prezent wręczyć mężczyźnie? Pomysły na różne okazje

Autor: |

Trudno jest wręczyć upominek mężczyźnie, który z pozoru ma już wszystko. Przygotowanie niespodzianki na różne okazje jest jednak możliwe. Wystarczy odrobina kreatywności oraz zaangażowania, by zaskoczyć partnera, tatę lub dziadka niezapomnianym prezentem. Podpowiadamy, jakie upominki wręczyć mężczyznom na święta oraz urodziny!

Podarunek świąteczny

Boże Narodzenie tworzy wspaniałą okazję do podarowania eleganckiego upominku. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla męża, brata, a może taty, warto skupić się na znalezieniu prezentu pasującego do podniosłości okazji. Bazą pomysłów może być strona https://forhim.pl, gdzie upominki posortowane są w wygodne kategorie. Polecamy w szczególności sięgać po eleganckie zestawy do golenia, wytworne pudełka na zegarki i koszule, czy zestawy do czyszczenia butów. Panom mogą się również przydać akcesoria związane z ich stylem życia. Zapalniczka plazmowa, wyjątkowa piersiówka lub papierośnica będą praktycznymi upominkami dla obdarowanego.

Niespodzianka z okazji urodzin

Prezent urodzinowy może mieć związek z zainteresowaniami mężczyzny. Podróżnik ucieszy się z karafki w kształcie globusa, z kolei automaniak będzie zadowolony z breloka w kształcie samochodu. Miłośnikom elegancji można wręczać praktyczne upominki. W ich wypadku będą to spinki do mankietów, klipy na pieniądze, czy skórzane etui na karty. Sprawdzonym prezentem urodzinowym są także kosmetyki i akcesoria. Podróżna saszetka na kosmetyki oraz zestaw olejków do brody będą doskonałym wyborem na niespodziankę z okazji urodzin.

Prezent związany z sukcesem w pracy

Świetnym pomysłem na podarunek z okazji sukcesu w pracy będą akcesoria do biura. Mężczyzna z pewnością ucieszy się z gadżetów, które poza wartością sentymentalną będą miały także walory rozrywkowe. W prezencie można wręczyć takie akcesoria, jak elegancka kołyska Newtona, czy przenośny głośnik pasujący do stylistyki wnętrza. Alternatywą będą zawieszki do kluczy, które przypomną obdarowanemu jego sukces. Dostępne na stronie https://forhim.pl/9-breloki breloki to między innymi zawieszki z kompasem, ze zdjęciem, czy światełkiem. Można wybrać gadżet nawiązujący do hobby mężczyzny, bądź jego pracy, stawiając na praktyczne walory prezentu.

Niespodzianka przygotowana dla partnera, brata lub dziadka nie musi być kosztowna. Wystarczy niewielki upominek, by wywołać uśmiech na twarzy mężczyzny. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom uda Ci się zaskoczyć bliskiego i przygotować dla niego prezent na dowolną okazję!

/ ARTYKUŁ SPONSOROWANY /

Last modified: 11 października 2021