Jak uchronić się przez wzrostem ceny prądu w 2022 roku?

Autor: |

Wiele gospodarstw domowych i firm musi borykać się ze stale rosnącymi cenami prądu. W obecnym roku jest to szczególnie odczuwalne. Czy jest jakiś sposób, by się przed nimi uchronić?

Nie daj się wzrostom cen!

Ciężko znaleźć produkty lub usługi, które nie zdrożały w ostatnim czasie. Inflacja szaleje i nie widać jej końca. Najgorzej, gdy ogromne podwyżki dotyczą fundamentalnych potrzeb – tutaj nie ma miejsca na kompromisy i wybór gorszych usług w zamian za niższą cenę. Tutaj trzeba postawić na najlepsze rozwiązania. To niezwykle istotne w przypadku energii elektrycznej, z której korzystamy na co dzień i bez której nie da się normalnie funkcjonować. Jej cena jednak rośnie w zastraszającym tempie, powstaje więc pytanie – jak uchronić się przed wzrostem cen prądu w 2022 roku? Wystarczy wybrać zaufanego dostawcę prądu, by zyskać pewność, że cena pozostanie taka sama przez cały czas trwania umowy! Jaką wobec tego wybrać firmę?

Polenergia Fotowoltaika – marka, której możesz zaufać

Polenergia Fotowoltaika to marka, z jaką warto rozpocząć długotrwałą i owocną współpracę. Zyskujesz gwarancję takiej samej ceny prądu na wiele lat, który pochodzi tylko i wyłącznie ze źródeł ekologicznych. Firma dysponuje własnymi ekologicznymi elektrowniami, oferując taką usługę jako jedyna na rynku! 

Nieprzypadkowo Polenergia Fotowoltaika to jedna z najszybciej rozwijających się polskich spółek energetycznych w sektorze instalacji fotowoltaicznych. Oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, dokładając wszelkich starań, by zapewnić optymalizację w zakresie zużycia energii. W każdym miesiącu Polenergia Fotowoltaika realizuje ponad 1000 instalacji w różnych miejscach, zarówno gospodarstwach domowych, jak i firmach. 

Zapewnij sobie niezależność energetyczną!

Korzystając z oferty, Polenergia Fotowoltaika zapewnisz sobie niezależność i bezpieczeństwo. Możesz korzystać z prądu, jak chcesz i kiedy chcesz, także podczas awarii sieci energetycznej! To ogromny komfort, że nawet podczas nieplanowanych przerw w dostawie energii, masz dostęp do prądu. Ale to oczywiście nie wszystko, bo zyskujesz możliwość, by zachować nadwyżki wyprodukowanej energii, zamiast oddawać ją do sieci energetycznej. Wykorzystaj ją, gdy wzrośnie Twoje zapotrzebowanie energetyczne. Nie ma też problemu, by używać ją w innym miejscu, na przykład na działce. 

Dotacja dla każdego!

W ten sposób uchronisz się przed wzrostem ceny prądu w 2022 roku, ale to niejedyne korzyści, jakie możesz zyskać, bo niezwykle atrakcyjną opcją są też dotacje do fotowoltaiki. Praktycznie stały się one dziś standardem, głównie z powodu rosnącego zapotrzebowania na odnawialne źródła energii (OZE). Wsparcie ma zachęcić do inwestycji we własną instalację fotowoltaiczną, bo dzięki temu koszty są zdecydowanie mniejsze, niż gdybyśmy finansowo musieli udźwignąć to we własnym zakresie. Jeśli nie wiesz, czy poradzisz sobie z prawidłowym wypełnieniem formalności, masz pewność, że Polenergia Fotowoltaika pomoże w skutecznym ubieganiu się o dopłatę w ramach programu Mój Prąd. Poza tym służy radą w zakresie dofinansowań.

Jak widzisz, współpracując z Polenergia Fotowoltaika, skutecznie uchronisz się przed wzrostem cen prądu w 2022 roku, co jest tym bardziej istotne, że wedle różnych szacunków będą one jeszcze wyższe. Zyskasz też dotacje, która znacząco zmniejszy koszty całej inwestycji!

/ REKLAMA /

Last modified: 3 czerwca 2022

WordPress PopUp Plugin

Accessibility Toolbar

Zmień język »