Jak powinien działać Lubelski Dworzec Metropolitalny? Wypełnij ankietę

Autor: |

fot. www.lublin.eu
Na początku roku, w stolicy województwa ruszyła budowa Dworca Metropolitalnego. Nowoczesny obiekt ma być centralnym węzłem przesiadkowym, integrującym w jednym miejscu różne środki transportu zbiorowego. 21 października Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie uruchomił ankietę, w której mieszkańcy Lubelszczyzny mogą zgłaszać propozycje do funkcjonowania linii autobusowych i trolejbusowych.

Badanie jest anonimowe. Chętni odpowiedzą, między innymi, na pytania o to, jak często korzystają z komunikacji miejskiej, jakie bilety kupują, w jakich godzinach jeżdżą oraz na jakich przystankach najczęściej kończą podróż. Za pośrednictwem ankiety można również zgłaszać własne propozycje zmian.

Dokument jest dostępny na stronie www.ztm.lublin.eu/pl/ankieta/badanie-potrzeb. Istnieje również możliwość wypełnienia ankiety w formie papierowej w Punktach Sprzedaży Biletów i Biurze Obsługi Klienta ZTM w Lublinie (ul. Zielona 5 i Nałęczowska 14). ZTM udostępnił również numer telefonu: 81 466 96 64 oraz adres e-mail: konsultacje@ztm.lublin.eu, gdzie można zgłaszać uwagi.

Opinie będą zbierane do końca roku.

Last modified: 27 października 2021

Accessibility Toolbar

Zmień język »