Jagodziński Trio na zakończenie lata

Autor: |

fot. www.jagodzinski.art.pl
Chociaż wakacje zbliżają się ku końcowi, świdniczanie nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Muzycznych emocji dostarczy im Andrzej Jagodziński Trio. Grupa zagości w Zaułku Poetów, w ostatni piątek sierpnia.

Podczas wydarzenia Andrzejowi Jagodzińskiemu, znakomitemu pianiście jazzowemu oraz kompozytorowi, towarzyszyć będą Adam Cegielski (kontrabas) oraz Czesław „Mały” Bartkowski (perkusja). Zgromadzona na koncercie publiczność usłyszy w ich wykonaniu, między innymi, Chopina, Bacha i Kerna.

Koncert odbędzie się 27 sierpnia, o godz. 18.00, w Zaułku Poetów, między Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną a Przedszkolem nr 6. Wydarzenie jest nieodpłatne, jednak ze względu na sytuację sanitarną obowiązują wejściówki. Bilety można odebrać w bibliotece przy ul. Niepodległości 13.

Andrzej Jagodziński Trio to kolejne z cyklu spotkań pod hasłem „Coolturalna biblioteka”. Projekt jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego. Pomysł na spotkania z muzykami, pisarzami, reżyserami, dziennikarzami czy naukowcami bardzo spodobał się mieszkańcom, którzy oddali na niego 321 głosów. Organizatorem wydarzenia jest Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Last modified: 20 sierpnia 2021