III Świdnicki rajd

Autor: |

Klub rowerowy ALFA zaprasza do udziału w III Świdnickim Rajdzie Rowerowym. W tym roku rajd odbędzie się do ujścia Giełczwi do Wieprza. 

 

Rajd jest dwudniowy z noclegiem w internacie przy Zespole Szkół w Trawnikach. 

Szczegółowy terminarz:

Start: 4 czerwca godz. 12:00 sprzed fontanny w Świdniku.

Trasa 1 dzień (ok. 35-40 km): Świdnik, Krępiec, Wierzchowiska, Bystrzejowice, Kawęczyn, Piaski, Brzeziczki, Siedliszczki, Biskupice, Trawniki.

Trasa 2 dzień (ok. 35-40 km): Trawniki (wyjazd ok godz. 10:00), Pełczyn, Siostrzytów, Łysołaje, Cyganka, Las Mełgiewski, Podzamcze, Świdnik (planowany przyjazd ok godz. 15:00).

Wpisowe na rajd: 20 zł od osoby (dla Klubowiczów 10zł), w ramach tego uczestnicy otrzymują: kamizelkę odblaskową, poczęstunek i napoje na trasie, dwa posiłki gorące, napoje zimne i gorące, nocleg z pościelą oraz miłą atmosferę.

Zgłoszenia można przesyłać mailem na alfa@rowerowyswidnik.pl lub tel. 605 231 500 (po 17-tej) z podaniem imienia, nazwiska oraz nr tel. kontaktowego w terminie do 31 maja 2011 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń, przewidywana liczba uczestników – 30.

Sposób i termin wpłaty wpisowego do uzgodnienia po przyjęciu zgłoszenia. Rajd przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16 lat z zaznaczeniem, że osoby niepełnoletnie powinny posiadać zgodę rodzica lub opiekuna oraz jechać pod opieką osoby dorosłej, która bierze za nich odpowiedzialność.

Jeszcze więcej informacji i szczegółowy regulamin na stroniwwww.rowerowyswidnik.pl.

Last modified: 2 lipca 2020