Gimnastyka dla seniorów

Autor: |

Uniwersytet Trzeciego Wieku organizuje zajęcia gimnastyczne. Ćwiczenia skierowane są do osób mających dolegliwości związane z kręgosłupem.

Gimnastyka odbywa się w każdy wtorek w sali widowiskowej w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Chętnych jest bardzo wielu.

– Zajęcia bardzo mi pomogły. Jest to wspaniałe uczucie móc uczestniczyć w takich zajęciach. Zauważyłam dużą poprawę kondycji fizycznej oraz zdrowia. Wszystkim serdecznie polecam taką formę gimnastyki. Naprawdę miła atmosfera i duża satysfakcja dla własnej osoby. – opowiada nam Pani Irena, jedna z osób biorących udział w ćwiczeniach.

Przypominamy, że Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świdniku prowadzi zapisy na semestr letni roku akademickiego 2010/2011.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą brać udział w wykładach audytorskich prowadzonych przez wykładowców akademickich i specjalistów. Wykłady takie odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Dla słuchaczy Zarząd przygotował również edukacyjne zespoły zainteresowań np. warsztaty literackie, zespół wiedzy o sztuce, warsztaty plastyczne.

Przy Uniwersytecie działa także międzyzespołowa grupa integracyjna. Zespół zajmuje się działaniami sprzyjającymi umacnianiu więzi między słuchaczami. Organizuje wycieczki, spotkania okolicznościowe i inne spotkania towarzyskie.

Aby zostać słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku należy w dniach 17 – 21 stycznia zgłosić się do sekretariatu przy ul. Wyspiańskiego 27 w godz. 15.00 – 17.00 oraz przynieść dwie fotografie legitymacyjne.

Last modified: 1 lipca 2020