Gdzie jest Kamila? (foto)

Autor: |

fot. KPP w Świdniku
Mijają 3 lata od zaginięcia Kamili Siedleckiej. Świdniczanka wyszła z domu 27 listopada 2018 roku i od tamtej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Miała wtedy 26 lat.

Poszukiwania kobiety rozpoczęły się 28 listopada 2018 roku. Pomimo szeroko zakrojonych działań, nie udało się jej odnaleźć.

– Zweryfikowane do chwili obecnej ustalenia oraz wszelkie sygnały, które uzyskali funkcjonariusze, nie doprowadziły do odnalezienia mieszkanki naszego miasta – mówi komisarz Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z komendą w Świdniku pod nr tel. 47 812 12 10 lub z inną, najbliższą jednostką policji.

Przypominamy: Kamila Siedlecka ma 170 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Jest blondynką o szczupłej budowie ciała, na stałe nosi okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia była ubrana w zimową kurtkę do kolan, w kolorze butelkowej zieleni, z kapturem obszytym sztucznym futrem, z wnętrzem w jasnym kolorze i w czarne bądź niebieskie, proste spodnie.

Last modified: 26 listopada 2021