Są już pierwsze rekomendacje

Autor: |

Przypominamy, że w miniony piątek dwutygodnik Głos Świdnika rozpoczął plebiscyt Firma Godna Zaufania. W gronie pretendentów do tytułu znajdą się podmioty gospodarcze, mające wśród klientów nieposzlakowaną opinię, wysoką etykę prowadzenia działalności biznesowej, rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów. Ich wybór należy do Was!

Do plebiscytu wpłynęły już pierwsze zgłoszenia. Wierzymy jednak, że firm godnych zaufania jest w Świdniku znacznie więcej. Redakcja czeka więc na Wasze kolejne propozycje. Przy wyborze nie jest istotny profil biznesowej działalności pretendentów do tytułu.

Kandydatury przyjmowane są do 13 października, do godz. 12.00. Firmę godną zaufania można nominować na Facebooku, w komentarzach do artykułu „przypiętego” do nagłówka fanpage’a Głosu Świdnika lub poprzez kupon zamieszczony w „Głosie” z dnia 1.10.2021r., w wydaniu nr 30 na str. 2. Należy go wrzucić do jednej z trzech skrzynek znajdujących się w sklepach Społem (ul. Niepodległości 1, ul. Okulickiego 11, ul. Kosynierów 10). Głosy można również przynieść osobiście do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury (al. Lotników Polskich 24) lub wysłać pocztą (al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą głosowania. Nagrodą dla właścicieli najlepszych firm będzie przyznanie certyfikatu, zaproszenie do udziału w programie Świdnik TV oraz nagłośnienie wyników plebiscytu w mediach Miejskiego Ośrodka Kultury. Będzie to niecodzienna forma reklamy i wyraz uznania za zgodną opinię klientów. Zapraszamy więc do zabawy!

Last modified: 8 października 2021