Droga Babciu, drogi Dziadku

Autor: |

21 i 22 stycznia swoje święto obchodzić będą babcie i dziadkowie. Chcielibyśmy dwojgu z nich ufundować prezent. Potrzebujemy jednak pomocy wnuków. Dlatego organizujemy błyskawiczny konkurs pod tytułem „Droga Babciu, drogi Dziadku”. Jego zasady są proste. Uczestników podzieliliśmy na dwie kategorii: dzieci do lat 6 i od 7 do 10.

Zadaniem maluchów będzie narysowanie ukochanej babci, dziadka lub ich obojga i dostarczenie podobizny do zaprzyjaźnionej redakcji Głosu Świdnika (al. Lotników Polskich 24) lub nadesłanie jej skanu drogą elektroniczną na adres: glosswidnika@poczta.e-swidnik.pl, do piątku, 14 stycznia.

Dzieci starsze mają nieco trudniejsze zadanie – napisanie krótkiego wierszyka o babci, dziadku lub obojgu i, podobnie jak w przypadku rysunków, dostarczenie go do redakcji w formie papierowej bądź elektronicznej.

Termin przyjmowania zgłoszeń minie w piątek, 14 stycznia. Tego dnia, w specjalnej zakładce strony www.glosswidnika.pl umieścimy wszystkie prace i uruchomimy głosowanie internetowe, które potrwa do środy, 19 stycznia. Głosować można również z wykorzystaniem kuponu zamieszczonego w papierowym wydaniu Głosu Świdnika (nr 1 wydany 7 stycznia). Termin składania kuponów minie również 19 stycznia.

21 stycznia, na łamach gazety ogłosimy wyniki. Tego samego dnia, babcie, bądź dziadkowie laureatów otrzymają od nas specjalne prezenty, które z pewnością ich ucieszą.

Zachęcamy więc do udziału.

Last modified: 7 stycznia 2022

Zmień język »