Dla starszych, młodszych i najmłodszych

Autor: |

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia „Moto Strefy WSK”. Oprócz zwiedzania indywidualnego, organizowane są lekcje dydaktyczne dla nieco młodszych „interesantów”.

Przewidziane są prezentacje multimedialne o historii naszego miasta i motocykli, projekcje filmów, kreskówek oraz gry i zabawy. Pośród pamiątek zgromadzonych w „Moto strefie”, znajdziemy także eksponaty pochodzące z wystawy „Zabawki z czasów PRL-u”.

W naszym „ muzeum” starsi mogą powrócić pamięcią do tamtych lat, natomiast młodsi zobaczyć jak zmieniały się czasy.

Zainteresowanie naszą ekspozycją wśród młodzieży i dzieci jest naprawdę ogromne. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze tu nie byli do odwiedzenia nas. Czeka tu mnóstwo atrakcji. – opowiada Karol Falenta pracownik „Moto Strefy”.

Działająca w ramach Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku „Moto strefa” czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 17:00, zaś w piątek w godzinach 8:00 – 12:00.

Zapisy na lekcje muzealne oraz informacje pod numerem telefonu 601 336 715 oraz poprzez kontakt mailowy karolfalenta@mok.swidnik.pl

Bilety wstępu są w formie cegiełki: 1 zł, 2 zł, 5 zł

Dla tych którzy osobiście nie mogą wybrać się do „muzeum”, polecamy stronę internetową: www.mok.swidnik.pl/wsk oraz internetowy “spacer” po „Moto Strefie WSK”: http://www.mok.swidnik.pl/wsk/3d.htm

Zapraszamy!

Last modified: 2 lipca 2020