Czyje ozdoby zachwycą tym razem?

Autor: |

Już wkrótce Galeria „Za szybą” Miejskiego Ośrodka Kultury wypełni się świątecznymi kartkami oraz stroikami. Wszystko za sprawą Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego pt. „Stroiki i pocztówki świąteczne”, który w tym roku odbędzie się już po raz szesnasty.

Konkurs skierowany jest od osób od 5. roku życia. Chętni powinni dostarczyć do organizatora jedną pracę plastyczną, opatrzoną kartką z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem, adresem placówki, nazwiskiem instruktora, a w przypadku zgłoszeń indywidualnych – numerem kontaktowym oraz nazwiskiem rodzica/opiekuna prawnego. Do pracy należy też dołączyć kartę zgłoszenia, którą można pobrać ze strony MOK.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia, do godz. 16.00, w Miejskim Ośrodku Kultury (al. Lotników Polskich 24, 21-040 Świdnik).

Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród zaplanowano 21 grudnia, o godz. 12.00 w Galerii „Za szybą”. W przypadku zaostrzenia restrykcji związanych z epidemią w Polsce, rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się online. Wystawę będzie można oglądać do 31 grudnia.

Informacje o wszystkich wydarzeniach w naszym mieście oraz aktualny repertuar Kina Lot znajdziecie w Kalendarzu Wydarzeń.

Last modified: 21 grudnia 2021