Człowiek od zadań specjalnych

Autor: |

Kolejny środkowy bloku przedłużył kontrakt z Avią Świdnik. Tym razem chodzi o Konrada Machowicza. A to oznacza, że ta pozycja na boisku pozostaje bez zmian względem poprzedniego sezonu.

Konrad Machowicz do wychowanek Avii. Grał także w Czarnych Radom i Politechnice Lublin. Od 2017 roku ponownie przywdziewa żółto-niebieskie barwy.

– Bardzo się cieszę, że będę mógł nadal reprezentować klub, w którymi stawiałem pierwsze kroki w siatkówce. Zaszczytem jest występować przed tak wspaniałymi kibicami, jak i być częścią tej drużyny, dlatego bardzo dziękuje klubowi za taką możliwość – powiedział Konrad Machowicz.

– Konrad w ubiegłym sezonie miał bardzo trudne zadanie, gdy po kontuzji Bartka Żywno został przestawiony na pozycję atakującego i sprawdził się w tej roli wzorowo, co tylko potwierdza jakiej klasy jest zawodnikiem. W nadchodzącym sezonie Konrada będzie można ponownie oglądać w roli środkowego. To bardzo ambitny chłopak, który wiele razy udowadniał swoją wartość, więc nie mogło go zabraknąć w składzie Avii w nowym sezonie – dodał trener Witold Chwastyniak.

Last modified: 21 czerwca 2022

Zmień język »