Czekają na propozycje

Autor: |

Paryż, Rzym, a może Gdańsk lub Wrocław? Każdy z nas może wziąć udział w sondzie, zorganizowanej przez Port Lotniczy Lublin i zadecydować, jaki kierunek powinien znaleźć się w siatce połączeń świdnickiego lotniska.

Już po raz trzeci, pasażerowie PLL mają szansę na przekazanie swoich propozycji dotyczących nowych kierunków lub tych, które w ostatnich latach zniknęły z siatki połączeń.

– PLL stale pracuje nad poszerzeniem oferty połączeń w kolejnych sezonach – mówi Piotr Jankowski, rzecznik lotniska. – Wykorzystując dużą aktywność czytelników lotniskowego profilu na facebooku, zaproponowaliśmy udział w internetowej sondzie, dzięki której pasażerowie mają wpływ na ofertę połączeń do/ze Świdnika. Podobnie jak w poprzednich edycjach sondy, respondenci, w krótkiej ankiecie, pytani są o to, który kierunek jest przez nich najbardziej oczekiwanym w rozkładzie lotów naszego portu.

Aby wziąć udział w badaniu wystarczy wypełnić ankietę zamieszczoną w internecie. Wyniki zostaną opracowane i uwzględnione w przygotowywanych przez PLL materiałach dotyczących potencjału lotniska.

Last modified: 23 czerwca 2020