Ciężki wyjazd do Krosna

Autor: |

Przed naszymi siatkarzami kolejny mecz ligowy. Tym razem świdniczanie na wyjeździe zmierzą się z Karpatami Krosno, które tak jak Avia w dwóch meczach odniosły dwa zwycięstwa.

W ostatnim spotkaniu zespół Karpat nie pozwolił siatkarzom Politechniki Lubelskiej zdobyć w każdym z trzech setów więcej niż 15. oczek. Co na to Avia…

– Ciężko powiedzieć coś o Karpatach. Mamy nagrany mecz z Politechniką, ale na tle lublinian wychodzi na to, że Karpaty zagrały dobry mecz – mówi Mariusz Kowalski, trener naszego zespołu. – Jeszcze nie mieliśmy odprawy, ale na pewno przygotujemy się do tego spotkania.

Mecz z Karpatami będzie szczególny dla dwóch naszych zawodników, którzy w zespole z Krosna spędzili trochę czasu: Andrzeja Jaszczuka i Rafała Gosika. – Na pewno powiedzą nam na kogo mamy zwrócić uwagę, ale skład Karpat trochę się zmienił – dodaje Kowalski.

W naszym zespole nie brakuje jednak problemów. W tym tygodniu w zajęciach nie mógł uczestniczyć przyjmujący Adrian Zalewski, który jest chory. Na mecz do Krosna jednak pojedzie.

www.aspsaviaswidnik.pl

Last modified: 1 lipca 2020