Bezpłatna promocja dla przedsiębiorców

Autor: |

Na bezpłatną reklamę w katalogu mogą liczyć przedsiębiorcy z powiatu świdnickiego (oraz z Lublina i powiatów lubartowskiego, lubelskiego, łęczyńskiego), chcący współpracować z zagranicą.
Wydawnictwo będzie dystrybuowane w Europie, w miastach partnerskich Lublina i regionach partnerskich województwa lubelskiego. Projekt stanowi jedno z działań Forum Inwestycyjno- Gospodarczego LUB-INVEST 2009, które odbędzie się w Lublinie w dniach 18-19 czerwca. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Gmina Lublin – lider projektu wraz z partnerami: powiatem lubartowskim, lubelskim, łęczyńskim i świdnickim. Forum ma na celu ułatwienie lubelskim przedsiębiorcom kontaktów z zagranicznymi partnerami zainteresowanymi polskim rynkiem.

Osoby zainteresowane zamieszczeniem oferty swojej firmy w katalogu, proszone są o wypełnienie ankiety i przesłanie jej faxem (081 466 2501) lub e-mailem lom@lublin.eu w terminie do 12 stycznia 2009 r. Formularz można pobrać również na stronie www.um.lublin.pl w zakładce Lublin przyjazny inwestorom – „Lubelski Obszar Metropolitalny – Przyjazny Inwestorom” oraz na stronach powiatów partnerskich.

Współpraca będzie realizowana dzięki projektowi „Lubelski Obszar Metropolitalny – Przyjazny Inwestorom”, realizowanemu w ramach Działania 2.4 Marketing gospodarczy, Schemat B RPO WL 2007-2013.

Last modified: 3 września 2020