„Bezpieczna Kobieta”

Autor: |

W trosce o mieszkanki powiatu świdnickiego – policja już po raz piąty organizuje kurs samoobrony w ramach przedsięwzięcia „Bezpieczna Kobieta”.

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku, Gimnazjum nr 3 w Świdniku oraz klub SKS SHIROIKAJ kolejny raz organizują zajęcia dla Pań w ramach programu „Bezpieczna kobieta”. Panie oprócz zajęć praktycznych z technik samoobrony, wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów z prawa, psychologii i pierwszej pomocy przedmedycznej. Program ma na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet oraz przekazanie umiejętności jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Organizatorzy dodatkowo dla osób chętnych przewidują zajęcia na basenie oraz naukę pływania. Biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie poprzednimi edycjami programu – radzimy nie zwlekać z zapisywaniem się na zajęcia.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać od 31 stycznia dzwoniąc do szkoły lub do asp. Edyty Wójtowicz z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

 

Zapisy:

* Gimnazjum nr 3 w Świdniku – tel. 81 468 89 65

* Komenda Powiatowa Policji w Świdniku – asp. Edyta Wójtowicz – tel. 81 749 42 48 lub 794 335 398

 

Pierwsze zajęcia:

* Gimnazjum nr 3 w Świdniku – 16.02.2011r. godz. 18:00

Last modified: 2 lipca 2020